Úvodní čtvrthodina nám proti Luštěnicím stačila

SK Kosmonosy - TJ Sokol Luštěnice 3:1 (3:0)

V posledním domácím utkání jsme přivítali v rámci okresního derby celek z Luštěnic. Chtěli jsme svým výkonem navázat na dvoubodový zisk ze hřiště Čelákovic, a tak jsme se od prvních minut vrhli na zteč hostující branky a oproti minulým utkáním na sebe nenechaly čekat ani vstřelené góly. Brankáře hostí jako poprvé překonal z precizně provedeného přímého kopu Tomáš Schreufler a vnesl tak do našich řad tolik potřebný klid. O chvilku později se po centru Vojty Šulce trefil věkem dorostenec Kuba Strouhal a povedenou desetiminutovku završil gólem Honza Novotný po centru Strouhala. Hosté měli za celý první poločas pouze jednu střelu ze střední vzdálenosti, nutno ale podotknout, že velmi nebezpečnou, která naši branku minula o pár centimetrů. My jsme své další vyložené šance do přestávky neproměnili, ale i tak jsme si do kabin nesli velmi slibný náskok.

Druhý poločas se již víceméně dohrával. My jsme hned v jeho úvodu chybovali ve vlastním pokutovém území a díky našemu nedůrazu lacino inkasovali, ale to bylo v podání luštěnických vlastně všechno. Naopak jsme si dále vytvářeli další příležitosti ke skórování, bohužel jsme však další zásah do sítě už nepřidali. Zápas tak pomalu dospěl do svého konce a náš tým slavil zasloužený zisk tří bodů.


Komentář trenéra: První poločas byl z říše snů. Vstřelili jsme krásné branky a vytvořili jsme si bezpočet dalších příležitostí. Kluci hráli přesně to, co jsme si řekli a byli tak právem odměněni za svůj výkon. Druhý poločas se již dohrával, přesto trošku mrzí některé nevyužité šanci, v kterých se ocitnul několikrát zejména Vojta Šulc. Pochvalu zaslouží celý tým za předvedenou hru, plnění taktických pokynů i chuť získat tři body. Z individuálních výkonů musím vyzdvihnout Šulce, a zejména mladého Strouhala, který jednu branku mazácky vstřelil a druhou připravil. Je pozitivní, že díky výborné práci dorosteneckých trenérů můžeme naše mladíky začleňovat i do týmu dospělých.


Sestava: Janura – Keszeg, Podzimek, Scheufler P., Kraus (62. Siřínek) - Strouhla (81. Novák), Koubek (71. Král), Scheufler T., Šimáček - Novotný - Šulc 


Branky:  10. Scheufler T., 15. Strouhal, 18. Novotný
 

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)