TJ Tatran Sedlčany U19 - SK Kosmonosy U19 1:2 (1:0)

Po dohodě obou klubů byla ve středu 03.10. na programu předehrávka posledního kola soutěže. Hosté dorazili za azurového nebe a vysokých letních teplot na hřiště do Sedlčan, aby se tam pokusili vybojovat si možnost hrát poslední utkání doma o první místo. Za domácí nastupuje již tradičně mnoho mladíků z U17 a tak se mohlo zdát, že půjde o jasnou záležitost pro hosty. Opak byl pravdou.

Zápas rozehráli Kosmonosští solidně a měli několik šancí na vstřelení branky, ale velmi dobře chytající brankář Sedlčan nedal svůj čistý štít lacino a tak i po jasný brankových příležitostech týmu od Mladé Boleslavi svítili na ukazateli počásteční stav utkání. Co se nepodařilo hostům na jedné straně, to se jim podařilo na straně druhé, kdy si vstřelili po centru z pravé strany vlastní branku (1:0) a do kabin šli tak šťastnější domácí borci.

Druhá polovina zápasu už ale vypadala dle představ hráčů Kosmonosy a znovu nabitou herní převahu zúročil jako první po dobré individuální práci Ondřeje Siřínka po zranění se navracející Tomáš Kahule (1:1). O několik minut později domácí špatně odvrátili míč, kterého se před šestnáctkou ujmul František Pařízek a po kličce bránícímu hráči se trefil milimetrově k přední tyči(1:2). Zbytek utkání se hosté snažili názko navýšit, ale vzhledem k důležitosti výhry dávali přednost defenzivní činnosti a utkání tak dovedli do vítězného konce.

Branky: Kahule (Siřínek), Pařízek (samostatně)

Sestava: Sýkora – Živný, Král, Kopal, Štěpánek, Pařízek, Siřínek, Somr, Čejka, Hančar, Řehoř – Kahule, Launa, Štěpán, Horáček, Rudolph, Zemance, Týsl

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)