293 06

TJ Tatran Rakovník U17 - SK Kosmonosy U17 2:2

07.09.2014 09:56

První bod v soutěži dokázal získat mladší dorost na hřišti Tatranu Rakovník poté, co musel dvakrát dotahovat náskok soupeře. Domácí šli velmi brzy do vedení po obrovské hrubce obrany (1:0). Hra se následně vyrovnala šance byly na obou stranách. Kosmonoští se po úniku Daniela Launy dostali do vápna, kde došlo k faulu. Následný pokutový kop proměnil Jakub Čejka (1:1). Ještě do poločasu však penaltu kopali i domácí a jinak velmi dobře chytající Martin Vrána byl podruhé překonán (2:1).

Druhý poločas byli hráči SK Kosmonosy aktivnější a zejména posledních 15 minut utkání zcela ovládli. Škoda jen, že z dobrých příležitostí vytěžili pouze vyrovnávací branku, kdy se prokličkoval k hranici vápna opět Jakub Čejka a trefil míč naprosto přesně k první tyči (2:2).

Sestava: Vrána - Král, Sýkora, Křivský, Štěpán, Pulo, Čejka, Somr, Launa, Klaus, Falta

Branky: 2x Čejka