293 06

TJ Spartak Příbram U17 - SK Kosmonosy U17 5:0 (2:0)

31.05.2015 10:10

K poslednímu víkendovému venkovnímu zápasu zajížděli mladší dorostenci do Příbrami na místní Spartak. Zpočátku se hrál velmi pohledný, vyrovnaný a útočný fotbal z obou stran. Skóre otevřeli ve 20.minutě domácí, když prošel míč skrz vápno až k útočníkovi, který bez problémů zakončil – 1:0. Hosté však i nadále pokračovali v nebezpečných výpadech. Jeden z nich zakončoval střelou zpoza vápna Sýkora, pokus však skončil na břevně. Neproměňování Kosmonoských bylo potrestáno ve 32.minutě, kdy nikým nehlídaný útočník zvýšil na 2:0 hlavou po rohovém kopu. I ve druhém poločase byli hosté ve všech svých útočných pokusech bezzubí a obrana byla stále přetížena nájezdy domácích. Už v 50.minutě zvýšili hráči Spartaku střelou z vápna na 3:0 a o další 3 minuty později dorážkou z malého vápna na 4:0. Tečku za zápasem udělal branka na 5:0, které však předcházel jasný faul na Křivského na hranici velkého vápna.

Vrána – Karli, Křivský, Rudolph, Štěpán – Mrhálek, Somr, Čejka, Launa, Horáček – Sýkora