TJ Sokol Pěčice "A" - SK Kosmonosy "A" 0:1 (0:1)

Samotný úvod zápasu se odehrál v režii domácího týmu, který držel míč a vypracoval si i několik standardních situací, které ale k zakončení nevedly. Kosmonosy se po chvíli oklepaly a diváci mohli sledovat utkání se svižném tempu a s fotbalovostí na obou stranách. Pěčickým ovšem rozehrávka několikrát nevyšla podle představ a to mělo za následek nebezpečné protiútoky do otevřené obrany. Ten první zakončoval Keszeg, z levé strany ale mířil mimo. Poté si slabší chvilku vybral domácí gólman Dufek, kterému při pokusu o rychlou rozehrávku vypadl míč z ruky, hostující Kubelka ale z otočky odkrytou bránu netrefil. Třetí chyba už ale byla pro domácí fatální. Rozvíjející se akci Kosmonos musel přerušit faul, k jeho rozehrání se postavil Hošťálek a Vizingr hlavou jen lehce tečoval za záda Dufka. 0:1. Ve zbytku poločasu se Kosmonosy trochu zatáhly a čekaly na brejky. Obrana se dařila, vysoký Lukeš v útoku Pěčic byl velmi dobře pokryt. Směrem dopředu to už bylo horší... Přeci jen měly ale Pěčice ještě šanci na vyrovnání, to by ale musel rozhodčí Myška vyslyšet volání domácích a odpískat penaltu. Poločasový stav tak byl 0:1.

Hned od začátku druhé půle Pěčice ukazovaly, že se nehodlají s prohrou smířit a přišpendlily svého soupeře k pokutovému území. Obrana Kosmonos ale pracovala na jedničku a nepouštěla domácí do větších šancí. Naopak Michalec mohl přidat pojistku, ale hlavou po rohovém kopu mířil pouze do tyče. Od té chvíle byl ale tlak Pěčic opravdu silný a velmi dobrou šanci měl v samostatném úniku Beran, jeho střelu ale Hošťálek vytěsnil na roh. O chvíli později Lukeš jen o pár centimetrů nedosáhl na centr na zadní tyč. Největší šance domácích ale přišla v 80. minutě: opět Lukeš se zjevil úplně sám na malém vápně, skákající míč trefil dobře pod břevno, ale Hošťálek zákrokem dne uhájil čisté konto. To byla poslední šance domácích, kteří si v závěru už přes enormní snahu nedokázali vypracovat žádnou vloženou šanci. Kosmonosy tak připisují na své konto další cenné vítězství!

Sestava: Hoštálek Mich. - Michalec, Hošťlek Mir., Kraus, Šimáček - Bažant, Žižka, Siřínek(90.Hančar),Keszeg(81.Řehák) - Vizingr(78.Podzimek),Kubelka(71.Žďánský)

Branky: nikdo - 27.Vizingr

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)