293 06

TJ Sokol Nová " SK Kosmonosy "B" 4:0 (0:0)

05.06.2016 14:00

V první půli se nic zvláštního nestalo, kromě pár šancí na každé straně a nepříjemného lijavce, který vyhnal padesátku diváků pod provizorní přístřešek vedle kabin. Branky začaly padat až ve druhé půli, kdy otevřel skore hostující kanonýr Došlý, po rohu Somra se prosadil hlavou. Po pěti minutách identická situace, opět Somr zahrál šikovně rohový kop na přední tyč a tentokrát vyskočil nejvýš stoper Kopal 0:2. Další pěknou akci předvedli hosté v 79.min. Štěpánek vysunul Řeháka, který postupoval sám z levé strany a chytrým obloučkem zvýšil na 0:3. Skore zápasu uzavřel Železný, který dorazil centr Řeháka. Hosté mohli vyhrát mnohem vyšším rozdílem, ale pár střel ještě skončilo na konstrukci domácí branky.

Sestava: Vlk-Bernard (70.Vávra), Kopal Král, Gregorovič (46.Štěpánek)-Procházka, Somr, Miškovský, Hančar (46.Řehák)-Došlý, Čejka (70.Železný)

Branky: Došlý (Somr), Kopal (Somr), Řehák (Štěpánek), Železný (Řehák)