293 06

TJ Kunice U19 - SK Kosmonosy U19 8:1 (6:0)

26.10.2014 09:40

Fiasko, jen tak lze nazvat vystoupení staršího dorostu na půdě Kunic. Zápas na totálně promáčeném terénu na hraně způsobilosti a nepřipravenost našich hráčů na tento povrch, to byl hlavní důvod debaklu, který nebyl důstojný soutěži Krajského přeboru. Domácím hráčům postačilo vhodné obutí a důraz v koncovce, kdy během 10 minut vedli už 3:0 a do poločasu zvládli další 3 branky přidat.

Druhá půle a průběžné prostřídání hráčů mladšími dorostenci přineslo zlepšení výkonu, nicméně ani to nestačilo k napravení celkového dojmu z utkání. Jedinou gólovou akci Kosmonos zaznamenala dvojice Ondřej Siřínek – Dominik Hančar, kdy prvně jmenovaný vyslal svého kolegu do sóla, který jej proměnil.

Sestava: Sýkora – Král, Kostraba, Podzimek, Živný, Štěpánek, Siřínek, Pařízek, Kahule, Řehoř, Hančar – (Folprecht, Potrošovský, Sameš, Jakubec, Somr)

Branka: Hančar