293 06

TJ Kunice U17 - SK Kosmonosy U17 0:1 (0:0)

26.10.2014 09:41

Na těžkém, silně podmáčeném terénu svedli mladší dorostenci těžký souboj, po němž si připsali do tabulky další 3 body. Z obou stran to byl spíše upracovaná kopaná, než pohledný fotbal. Většina akcí končila před oběma šestnáctkami a k zakončením docházelo minimálně. V prvním poločase měli přeci jen více šancí hosté. Nebezpečný byl především Čejka, nejprve z přímého volného kopu, poté po sólu přes půl hřiště, po kterém se pokoušel do prázdné brány zakončit Mrhálek.

Ve druhém poločase pokračovala bitva v obdobném tempu. Trojice našich záložníků Čejka, Somr, Jakubec si s domácími často hrála na kočku a myš. Poslední jmenovaný byl nakonec i úspěšný v zakončená střelou z levé strany vápna a zařídil tak vedení 0:1. V poslední desetiminutovce se povedlo ubránit několik nebezpečně se rozvíjejících šancí domácích a tak si Kosmonosy odvezly všechny body. Kromě třech již zmíněných záložníků podal jistý výkon i Sameš a ve spolupráci se Sýkorou tak udrželi nulu po vysokém přídělu z minulého kola.

Sýkora – Semčuk, Sameš, Kendík, Štěpán – Vrána, Somr, Čejka, Jakubec – Mrhálek P. (65‘ Křivský), Nevosad (72‘ Klaus)

Branka: Jakubec