293 06

Starší žáci si s chutí zastříleli s Kutnou Horou

09.10.2017 13:08

SK Kosmonosy "U15" - Sparta Kutná Hora 7:1 (4:1)

Starší žáci přivítali v dalším kole krajského přeboru Kutnou Horu a chtěli navázat na dobré výkony i výsledky z minulých kol. Proti byl ovšem soupeř, který již v 6. minutě zaskočil domácí celek a dostal se do překvapivého vedení. To jim ovšem vydrželo pouhých deset minut, poté již zařídil vyrovnání Vojtěch Zajíček. Za další tři minuty již bylo skóre otočeno, když se prosadil v posledních zápasem gólově aktivní Matěj Bím. Do poločasu se ještě dvakrát prosadil střelec Hajdík a do poločasu tak již šli naši žáci s pohodlným vedením 4:1. Druhá půle již byla v režii našeho mužstva, které ještě dokázalo vstřelit tři branky znovu Bímem, Schmidtem a Hajdíkem, který tak v 58. minutě uzavřel svůj hattrick. Celkové skóre 7:1 tak přineslo jasnou výhru a další tři body do tabulky, ve které náš celek stále svádí boj o první příčku s Mělníkem.

Sestava: Mir. Bím (58. Novotný) – Schmidt, D. Hradec, Zajíček (54. Dragoun), Kurc, Hovorka (50. Dragoun), Skalický (61. Přibyl), Mat. Bím, Dvořák, P. Hradec (50. Dragoun), Hajdík

Branky:  16. Zajíček, 19. Mat. Bím, 24. Hajdík, 35. Hajdík, 50. Bím, 53. Schmidt, 58. Hajdík