293 06

Starší dorost zvládl souboj o první příčku!

29.10.2017 11:05

SK Kosmonosy - Sportovní sdružení Ostrá 2:1 (2:0)

Starší dorost doma přivítal celek Ostré a k videní byl tak souboj o první místo krajského přeboru. Naši dorostenci chtěli napravit ztrátu z Rakovníka a do zápasu vkročili velmi dobře, výsledkem jejich snahy byla vedoucí branka již v 6. minutě utkání, kdy se prosadil Matyáš Somr. Po půl hodině hry zvýšil na 2:0 Matěj Král a náš celek se tak ujal dvoubrankového vedení. To si hlídal až do 78. minuty, kdy se Ostrá vrátila do zápasu kontaktní brankou. Více už ovšem náš tým soupeři nedovolil a tak si připsal velmi důležité tři body za vítězství 2:1, čímž se vrátil na první místo tabulky právě před svého soupeře z Ostré.

SestavaVrána – Pešta, Zeman, Hurdes, Zemen – Novák (74. Štandera), Salač, Strouhal, Král - Somr, Lexa (74. Fišer)

Branky:  6. Somr, 33. Král