293 06

Starší dorost první zápas zvládl!

04.09.2017 23:25

Povltavská FA - SK Kosmonosy 2:3 (0:3)

Vstup do sezóny se nám podařil. Do utkání jsme vstoupili velice dobře, hráli jsme aktivně, dobře kombinovali a soupeře moc nepouštěli k míči. Hned v 10.minutě našel Novák dlouhým balonem Krále, který hlavou vstřelil první branku. Po vstřeleném gólu se hra trochu vyrovnala, zbytečně jsme se přizpůsobili hře soupeře a kazili, chyběl nám větší klid na míči. Ale ve 22.minutě naši hru zklidnil druhým gólem Král, když střelou z úhlu prostřelil gólmana na přední tyči. Od té chvíle jsme byli jasně lepším týmem a soupeře jsme přehrávali. Ve 30.minutě střelou zpoza vápna zvýšil na 3:0 Salač. Tento stav už vydržel do konce poločasu.

Ve druhém poločase jsme chtěli navázat na ten první, ale to se nepodařilo. Soupeř přidal na důrazu a vysunul jejich nejlepšího hráče dopředu a hrál pouze nakopávané míče právě na něj. Tento styl nám dělal problém, neměli jsme odražené míče, nedařilo se nám podržet delší dobu míč. Za to přišel trest v podobě dvou branek během osmi minut. Po dvou inkasovaných brankách jsme se naštěstí ,,probudili", vyrovnali soupeři v důrazu, začali více běhat. Do konce zápasu jsme hru trochu zklidnili, bojovali jeden za druhého a díky tomu jsme už neinkasovali. V závěru jsme měli ještě dva rychlé protiútoky, které jsme nevyužili. Skóre už se neměnilo a my se mohli radovat z dobrého vstupu do nové sezóny. Hráči zaslouží pochvalu, v prvním poločase za předvedenou hru, ve druhém poločase za bojovnost a nasazení.

SestavaVrána – Pešta, Zeman, Hurdes, Zemen – Novák (71. Žitník), Salač, Strouhal(K), Král (88. Mulač) – Lexa (90. Procházka), Somr

Branky: 10. Král, 22. Král, 30. Salač