293 06

Sparta Kutná Hora U19 – SK Kosmonosy U19 2:4 (1:2)

03.09.2016 10:15

Druhé letošní utkání a první bodový zisk mladého týmu Kosmonos. Velkým plusem byla zejména účast brankáře Martina Vrány, který se po více jak roční odmlce vrátil do plného nasazení mezi 3 tyče.

Utkání bylo herně zajímavé a plné šancí. Domácí se dostali do vedení velmi rychle, ale hosté dokázali do poločasu vedení převrátit na svou stranu, kdy kapitán Jakub Čejka nejdříve přihrál na branku Markovi Nosálkovi (1:1) a za necelé dvě minuty dokázal adresovat míč skórujícímu Matyášovi Somrovi (1:2). Hosté tak šli do kabin s jednogólovým náskokem.

Druhé dějství probíhalo velmi podobně jako předchozí část utkání. Třetí branku hostí vstřelil po asistenci mladíka v barvách Kosmonos Matyáše Nováka střelec Jan Stehlík (1:3) a gólový účet hostí po přihrávce Dominika Salače uzavřel Patrik Mrhálek (1:4). Kutnohorští dokázali už jen snížit na konečných 2:4.

Branky: Nosálek (Čejka), Somr (Čejka), Stehlík (Novák), Mrhálek (Salač)