293 06

Souboj prvních dvou celků naši žáci nezvládli

13.11.2017 14:15

FC Mělník - SK Kosmonosy "U15" 3:1 (1:0)

Starší žáci  zajížděli na půdu celku FC Mělník a chtěli uhájit tříbodový náskok před svým nejbližším pronásledovatelem. To se ovšem bohužel nepovedlo a náš celek se musel před soupeřem sklonit, když ze zápasu odešel poražen poměren 3:1. První poločas byl vyrovnaný až do 32. minuty, kdy se poprvé prosadil domácí celek a do kabiny si tak odnášel těsný náskok. Hned šest minut po poločase se Mělník prosadil podruhé a výrazně tak vykročil k zisku tří bodů. Jiskru naděje vykřesal v 55. minutě tradiční střelec Hajdík. Vidina bodů se ovšem rozplynula hned v 60. minutě, kdy se potřetí v zápase prosadil domácí střelec a stanovil tak konečné skóre na 3:1. Naši žáci se tak nyní dělí o první místo právě s Mělník, když si doposud připsali shodných 24 bodů.

Sestava: Mir. Bím  – Schmidt, D. Hradec, Zajíček (36. Bělský), Kurc, Hovorka, Skalický (36. Hutsalyuk), Mat. Bím, Zahula, P. Hradec