Slavoj Kropáčova Vrutice - SK Kosmonosy B 0:2 (0:0)

První utkání v okresním přeboru mají za sebou hráči kosmonoské rezervy a bylo hned na úvod úspěšné. Souboj nováčků se odehrál na hřišti v Kropáčově Vrutici kam odjel B tým doplněný o hráče dorostu k sobotnímu odpolednímu klání. Ve velkém vedru se odehrál zápas o premiérové body nového ročníku, kdy se úvodních 45 minut oba celky spíše rozkoukávali a herní projev nebyl ani z jedné strany nikterak valný a tak nebylo divu, že se do kabin šlo za stavu 0:0.

Druhá polovina utkání už byla svižnější a nabídla i některé zajímavé fotbalové akce. Ty gólové se však odehráli pouze na jedné straně, kterou měli za svou právě domácí hráči. Po několika výpadech do vrutické obrany se po chybě domácího obránce zmocnil míče hostující záložník Lukáš Došlý, obešel bránícího soupeře a tváří v tvář gólmanovi otevřel svůj letošní střelecký účet 0:1. První branka utkání výrazně přidala na atraktivitě a nabídla konečně očekávaný ofenzinvní fotbal z obou stran. Brankově se ale dokázali prosadit opět jen hráči Kosmonos, když po akci dvojice Lukáš Došlý a Pavel Scheufler druhý jmenovaný vypálil a jeho střelu usměrnil do brány hráč domácích 0:2. Hosté tedy odjížděli z Kropáčovy Vrutice se třemi góly a udělali tak velmi dobrý první soutěžní krok.

V příštím kole doma přívítají v dalším zajímavém utkání celek z Bezna.

Sestava: Splídek, Fanta, Bernard, Král, Michalec, Procházka, Scheufler, Došlý, Štěpánek, Řehák, Řehoř - Gärtner, Somr, Vávra

Branky: Došlý (bez asistence), Scheufler (Došlý)

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)