293 06

SK Kosmonosy "B" - SKP Mladá Boleslav

24.04.2016 17:00

Utkání začalo chybou golmana hostů, kdy po jeho nepovedeném výkopu šel domácí útočník sám na branku, z velkého vápna vystřelil, ale Vlk svoji chybu napravil a míč vyrazil na roh. Chvíli nato se již měnilo skóre. Bažantův přetažený roh hlavičkoval na zadní tyči osamocený Kraus 0:1. Hosté měli více ze hry, ovšem domácím se podařilo v 15.minutě vyrovnat, po závaru ve velkém vápně, sice ještě stačil Scheufler vyhlavičkovat míč směřující do prázdné branky, ale další dorážka již skončila v síti 1:1. Dále se hrálo pod taktovkou hostů a ti šli opět do vedení ve 25.minutě, rychlý protiútok po pravé straně a následný centr uklidil zkušeně Kezseg přesně k tyči 1:2. Pojistit vedení mohl poté Tůma, ale jeho střelu z velkého vápna vyrazil domácí brankář na roh. Další velké šance přišly ve druhém poločase, ovšem ani Kraus ani Bažant je neproměnili, je třeba ale přiznat, že v druhé půli byli hráči SKP lepší, hosté měli špatný pohyb, kazili i jednoduché přihrávky a hra se jim celkově nedařila. Ke konci zápasu tak přišel zákonitě trest. V 86.min po faulu ve velkém vápně nařídil sudí Bohuslav penaltu, kterou domácí kapitán se štěstím proměnil 2:2.

Branky: Kraus (Bažant), Keszeg (Kožíšek)

Sestava: Vlk-Bernard (55.Splídek), Scheufler, Kraus, Gregorovič (46.Fanta)-Procházka (46.Miškovský), Ždanský (46.Železný), Tůma, Bažant-Kožíšek, Kezseg