293 06

SK Kosmonosy U17 – Spartak Kutná Hora U17 6:0 (2:0)

30.04.2015 18:05

Poslední dubnovou neděli přivítali Kosmonosští mladíci na svém hřišti tabulkové sousedy s Kutné Hory. Soupeř nastoupil s několika žáky v sestavě a bez možnosti střídání a herní převaha našich byla od začátku patrná. Jen v první desetiminutovce se v šancích prostřídali Launa, Čejka a Somr. Dlouho se však nedařilo otevřít střelecký účet. Až velmi povedená přímý kop z 35.minuty v podání Čejky znamenal vedení - 1:0. O dvě minuty později po rohu domácích dohrál akci Launa, když po první střele přestala hostující obrana hrát (pravděpodobně kvůli hraní rukou), napálil míč nekompromisně do brány - 2:0.

I v druhé půli měli ze hry více domácí a hosté hrozili pouze z ojedinělých, leč rychlých a nebezpečných protiútoků. Domácí obrana si s nimi naštěstí vždy poradila. A i když se střelci opět dlouho trápili, dokázali nakonec navýšit skóre až na 6:0. O branky se postarali Somr, Launa hlavou po rohovém kopu, Čejka a konečnou podobu dal výsledku Mrhálek. Naši dorostenci si tak jasně řekli o výhru ze sázky s trenérem (klobása nebo kofola pro každého za výhru). V dalším zápase navštívíme stejně staré hráče v Nymburce.

Branky: 35., 75. Čejka, 37., 64. Launa, 60. Somr, 77. Mrhálek

Vrána – Karli (60. Chumlen), Křivský, Rudolph, Štěpán – Kubín (55. Mrhálek), Somr, Čejka, Launa (60. Klaus), Rudolph – Sýkora