SK Union Čelákovice -SK Kosmonosy 1:2 (0:2)

Průběh utkání: Náš tým zavítal v dalším kole na hřiště Čelákovic s cílem odvézt si nějaký bodový zisk. Od úvodního hvizdu byli kosmonoští lepší a v prvním poločase dominovali. Do velkých šancí se dostal Kubelka a následně i Keszeg. Ve třinácté minutě jsme poprvé udeřili, kdy Michalec proměnil hlavou ideální centr Flachbarta z přímého volného kopu od rohového praporku. O chvilku později jsme se radovali podruhé, když svou příležitost proměnil dobře hrající Keszeg. A kdyby, v první půli chybující, rozhodčí pískl penaltu po jasném faulu na Kubelku, mohlo být téměř rozhodnuto. Domácí se do větší šance nedostali a střely ze střední vzdálenosti pochytal spolehlivě Hošťálek. Do druhé půle nastoupily Kosmonosy s jasným cílem soustředit se na defenzivu a vyrážet do rychlých protiútoků. Domácí se dostali více do hry a hrozili dlouhými míči za naši obranu. Kromě jedné větší šance byli ovšem takřka bezzubí. Nakonec se jim podařilo skórovat v 78.minutě z přímého kopu z 25 metrů, kdy domácí střelec nedal Hošťálkovi prudkou ranou do šibenice žádnou šanci. Závěr utkání Kosmonosy zvládly a odvezly si tak důležité vítězství.

Hodnocení trenéra: Do Čelákovic jsme odjeli s cílem bodovat. První poločas jsme předváděli náš nejlepší fotbal na podzim, kdy jsme velmi slušně kombinovali v křídelních prostorech a dostávali se i do šancí, z nichž dvě jsme s jistotou proměnili. V obranné fázi jsme byli téměř bezchybní, a tak jsme do kabin šli se slušným náskokem. V druhé půli jsme se soustředili na udržení výsledku, což se nám podařilo. Celý tým podal velmi solidní výkon. Tentokrát v útočné i obranné fázi. Velmi milým překvapením byl výkon Jana Žižky, který nastoupil po dlouhé době po zranění v základní sestavě. Zbytek týmu mu zdatně sekundoval. Nezbývá tedy jen věřit, že odehrajeme tímto stylem i poslední mistrovské utkání.

Branky: 13´ Michalec (Flachbart), 17´ Keszeg (Šulc)

Sestava: Hošťálek Michal – Šimáček, Hošťálek Mir., Michalec, Keszeg– Hančar (78´ Kozma), Žižka (68´ Žďánský, Flachbart, Bažant (90´ Koubek) – Šulc (86´ Král), Kubelka (87´ Kraus)

ŽK: Keszeg, Žižka, Kubelka, Kraus

https://souteze.fotbal.cz/zapasy/zapas/22dfa541-44dd-425b-b731-938d650358c8

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)