293 06

SK Polaban Nymburk U17 - SK Kosmonosy U17 3:1 (1:1)

04.05.2015 22:05

Po dlouhých sedmi týdnech nastoupili mladší dorostenci ke svému víkendovému zápasu již v sobotu. Tentokrát zavítali na hřiště v Nymburce. Domácí byli od začátku o kousek lepší a v útoku nebezpečnější. Jejich snaha byla korunována vedoucí brankou ve 14.minutě. O 7 minut později však bylo opět srovnáno, když po krásném pasu Launy překonal brankáře Čejka. K zakončení se do konce poločasu dostali hráči obou týmů, ale bez kýženého výsledku. Do kabin se tak šlo za stavu 1:1.

Druhý poločas pokračoval v nastolené hře z první půle. Vypracované šance Nymburka střídali rychlé a často nebezpečné protiútoky Kosmonos. V 53.minutě musel na půlce zatáhnout za záchranou brzdu Křivský a po zásluze si odnesl za faul žlutou kartu. Zabránil tak ale vyložené šanci domácích. Zhruba po hodině hry se Nymburští přecijen dostali do vedení. Když po rychlé akci prošel centr celou šíří vápna a na zadní tyči zakončil osamocený krajní záložník. Proti hostům byla ještě ke konci zápasu nařízena penalta, kterou však domácí hráč napálil do tyče. Dorostenci Polabanu vsítili ještě jednu branku, po které byl zápas ihned ukončen za stavu 3:1. Hráči opět předvedli zodpovědný výkon a patří jim velký dík za bojovnost. Někteří měli už jeden zápas v nohách a nemohli ani střídat, přesto to na nich nebylo nijak znát. Již tuto středu (6.5.) v 18:15 se střetnou v dohrávaném utkání s Tatranem Rakovník. Všichni příznivci mládežnické kopané jsou srdečně zváni.

Branky: 21. Čejka

Sýkora – Karli, Křivský, Rudolph, Štěpán – Mrhálek, Somr, Čejka, Launa, Kendík – Vrána