SK Kosmonosy U19 – TJ Kunice U19 5:0 (2:0)

Na hřiště Kosmonos dorazil celek, se kterým domácí na podzim sezóny prohráli vysokým rozdílem skóre. Dalo se ovšem předpokládat, že tentokráte již hráči od Mladé Boleslavi nehodlají utkání nikterak podcenit a budou chtít naplno bodovat.

Utkání začalo svižně, domácí se během pár minut ujali taktovky hry a prakticky udávali tempo až do závěrečného hvidzu. První gólový zápis si připsal po asistenci Matyáše Somra mezi nohy brankáře zakončující Dominik Hančar (1:0). Za nedlouho po úvodní trefě měli domácí výhodu pokutového kopu, který ale hostující brankář zneškodnil a tak se na druhý zářez čekalo o něco déle, konkrétně do chvíle, kdy dlouhý míč do vápna Kunic šikovně vracel před branku Jakub Čejka a hlavou na zadní tyč se trefil Ondřej Siřínek (2:0).

Po výměně stran se prakticky v zápětí po vysunutí od Ondřeje Siřínka dostal do brejku Josef Řehoř a trefil přesně k tyči (3:0). Další branku připravil znovu již podruhé dobře zabíhající Jakub Čejka, který přihrál na Josefa Řehoře a ten si z otočky připsal druhou branku (4:0). Poslední gól padl po situaci, kdy Martin Král odvarcel míč na polovinu soupeře a ten se dostal až k nohám Dominika Hančara, který si připravil střeleckou pozici pro svůj duhý gól a zakončil přesně na přední tyč (5:0).

 

Branky: Hančar (Somr), Siřínek (Čejka), Řehoř (Siřínek), Řehoř (Čejka), Hančar (Král)

Sestavy: Sýkora – Živný, Král, Kopal, Štěpánek, Pařízek, Čejka, Somr, Siřínek, Hančar, Řehoř – Kahule, Launa, Týsl

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)