293 06

SK Kosmonosy U19 – TJ Bohemia Poděbrady U19 3:0 (3:0)

27.09.2015 23:00

Domácí potřebovali potvrdit získané 3 body z předchozího venkovního utkání a tak nastopili k domácímu zápasu zodpovědně a snažili se zejména neinkasovat.

Relativně brzy zaznamenali domácí vedoucí branku, když se po centru Dominika Stopy prosadil před brankou Martin Král a dotlačil míč za brankovou čáru (1:0). Po několika minutách se dostal do úniku Josef Řehoř a předložil tutovku Dominikovi Hančarovi, který brankáře s jistotou prostřelil (2:0). Třetí branku po penaltovém faulu na Dominika Stopu vstřelil zástupce kapitána domácích Jan Podzimek (3:0).

Druhý poločas už nebyl brankově atraktivní a tak se v závěru hrálo pouze o udržení dalšího čistého konta pro kosmonoského brankáře Martina Sýkor, což se nakonec i podařilo splnit.

Sestava: Sýkora – Štěpánek, Kopal, Král, Gartner, Hančar, Podzimek, Potrošovský, Čejka, Stopa, Řehoř – Limr, Somr, Gartner,

Král (Stopa), Hančar (Řehoř), Podzimek (Stopa)