293 06

SK Kosmonosy U19 – Tatran Rakovník U19 5:0 (3:0)

07.05.2015 16:25

Domácí dorostenci doma hostili ve středeční dohrávce Tatran Rakovník a zápas byl znovu plný branek v síti protivníka. První gól připravil pěnkou přihrávkou za obránce Matyáš Somr pro zakončujícícho Jakuba Čejku (1:0). Za nedlouho poté vystřelil z 18-ti metrů František Pařízek, brankář stihl jeho střelu pouze vyrazit na kopačky Josefa Řehoře, který jej dorážkou překonal (2:0). Třetí gól připravil Dominik Hančar, když obehrál obránce a nacentroval přesně na kopačku Ondřeje Siřínka (3:0) a ustanovil tak poločasový rozídl branek.

Druhá půle přinesla kontrolovaný průběh utkání ze strany domácích a navýšení rozdílu skóre, když po penaltovém faulu na Ondřeje Siřínka proměnil pokutový kop Jan Podzimek (4:0). Poslední branku utkání vstřelil po asistenci Františka Pařízka opět domácí útočník Ondřej Siřínek (5:0).

Branky: Čejka (Somr), Řehoř (Pařízek), Siřínek (Hančar), Podzimek (Siřínek), Siřínek (Pařízek)

Sestava – Týsl – Král, Kopal, Podzimek, Štěpánek, Pařízek, Somr, Čejka, Hančar, Řehoř – Launa, Štěpán, Křivský, Vrána