293 06

SK Kosmonosy U19 - Spartak Příbram U19 3:1 (1:1)

02.11.2014 09:38

Do Kosmonos dorazil k utkání KP dorostu vedoucí tým tabulky SK Spartak Příbram. Domácí po minulém utkání potřebovali opět bodově zabrat a tak se dal čekat tuhý boj o každý míč.

Kosmonoští hráči vstoupili do utkání aktivně a měli několik zajímavých příležitostí, jak se ujmout vedení. Hosté se postupem času herně vyrovnali a po sérii několika šancí na obou stranách to byli právě příbramští hráči, kteří se ujali vedení po velké hrubce domácích (0:1). Snaha Kosmonoských o srovnání postupně narůstala a po akci, kterou začal Jakub Živný, se k míči dostal František Pařízek, prokličkoval se na střed hřiště a jeho projektil z 20-ti metrů se od břevna odrazil za brankovou čáru (1:1).

Druhá půle přinesla prakticky stejný obraz hry a brankáři museli několikrát čelit dobrý brankovým příležitostem, nicméně ani jeden z nich už branku do své sítě nepustil. Herní nasazení se tentokrát smolně projevilo v souboji ve vápně, kde se střetl domácí útočník s gólmanem Příbrami a došlo k zranění obou hráčů. Kosmonoský hráč se po delším ošetření do hry nakonec vrátil, bohužel hostující brankář musel být odvezen záchranou službou do nemocnice. Po delší pauze hra pokračovala a skóre na svou stranu chtěly převážit oba celky, nicméně povedlo se to nakonec přeci jen domácím, kteří po rohovém kopu Dominika Bára oslavovali hlavičkujícího střelce Josefa Řehoře (2:1). Po několika minutách se míče ve středu hřiště zmocnil znovu Dominik Bár, prokličkoval se až k šestnáctce a předložil tutovku Josefu Řehořovi, který lišáckým zakončením uzavřel skóre utkání (3:1).

Kosmonoským hráčům se sice povedlo sundat z prvního místa  SK Spartak Příbram, nicméně stejný úkol je tentokráte čeká na hřišti SK Rakovník, který je nově vedoucím celkem KP dorostu.

Sestava: Sýkora – Živný, Kopal, Podzimek, Folprecht, Pařízek, Siřínek, Čejka, Kahule, Hančar, Řehoř  (Štěpánek, Bár, Potrošovský, Somr, Jakubec, Týsl)

Branky: 2x Řehoř, Pařízek