293 06

SK Kosmonosy U19 – Nové Strašecí U19 3:4 (1:1)

09.03.2015 11:00

Na úvod jarní části sezóny hostili domácí celek z Nového Strašecí. Domácí v roli vedoucího celku tabulky chtěli naplnit očekávání a získat 3 body. Utkání bylo plné nepřesností a osobních soubojů. Kosmonosy se ujali vedení z penalty, když byl faulován Tomáš Kahule a branku si připsal Jakub Čejka (1:0). Hosté však stejným způsobem ještě do poločasu vyrovnali (1:1).

Po změně stran se celek Nového Strašecí dostal do vedení (1:2) a zaskočení domácí museli rychle vzchopit. První velkou šanci na srovnání nevyužili, když pohrdli nařízenou penaltou za ruku v pokutovém území. V polovině druhé půle už se podařilo vyvážit misky vah, když Tomáš Kahule vyslal do brejku Ondřeje Siřínka a ten svou šanci zúročil (2:2). Nedlouho poté se Dominik Hančar prokličkoval do malého vápna, přihrál před branku a kapitán domácích Ondřej Siřínek dotlačil míč přes obránce za brankovou čáru (3:2). Brankou tempo utkání polevilo, domácí nedokázali vedení potvrdit a hosté vycítili šanci, které přišla 2 minuty před koncem, kdy si centrovaný míč do pokutového území domácí do branky smolně protečovali (3:3). Hned z rozehrávky se hosté zmocnili míče a za vydatného přispění nekoncentrované obrany Kosmonos se dostali do samostatného únik (3:4).

Vítězné 3 body tak odjely se šťastnějším týmem do Nového Strašecí.

Branky: 25. Čejka (Kahule),  72. Siřínek (Kahule), 75. Siřínek (Hančar)

Sestava SKK U19: Zemanec - Štěpánek, Kopal, Podzimek, Živný, Kahule, Siřínek, Čejka, Pařízek, Hančar, Řehoř (Král, Somr, Launa)