293 06

SK Kosmonosy U19 – FK Hořovicko U19 3:0 (1:0)

23.03.2015 11:00

K jarní odvetě zavítali do Kosmonosy hráči z Hořovic. V podzimní části se celky utkaly ve vyrovnaném souboji, kdy měli po 90 minutách navrch hráči od Berouna a zvítězili 2:1

Od prvních minut bylo jasně vidět, že celky budou muset o své potencionální body tvrdě bojovat v osobních soubojích a tak tomu i po zbytek utkání bylo. Šancí utkání nepřineslo mnoho, nicméně pokud se hráči dostali k zakončení, většinou mělo gólové parametry. První zářez na svou brankovou pažbu si po asistenci Josefa Řehoře a samostatném úniku připsal přesným zakončením Ondřej Siřínek (1:0) a zapsal tak poločasový stav s jednobrankovým náskokem pro hráče Kosmonos.

Popřestávkové dějství přeci jen o trochu více ovládli hráči domácích a dokázali zužitkovat i nabídnuté šance, kdy se nejdříve dokázal na středu hřiště prosadit Jakub Čejka a nastartoval k úniku Josefa Řehoře, který si s míčem už věděl rady a zakončil přesně k tyči (2:0), aby následně z rohového kopu posadil František Pařízek přesný centr na hlavu Františka Kopala a ten se tak mohl zapsat jako třetí kosmonoský střelec (3:0). Hosté se i přes nepříznivý stav pokoušeli vstřelit branku, nicméně dobré zákroky brankáře Martina Zemance a nastřelená tyč pomohla udržet první jarní čisté konto.

Hráči tak dokázali získat první jarní výhru i na domácím hřišti a k přístímu utkání jedou do Mnichova Hradiště, kde je čeká derby s místním MSK.

Branky: Siřínek (Řehoř), Řehoř (Čejka), Kopal (Pařízek)

Sestava SKK U19: Zemanec – Živný, Kopal, Král, Štěpánek, Kahule, Siřínek, Podzimek, Pařízek, Hančar, Řehoř (Čejka, Somr, Launa)