293 06

SK Kosmonosy U19 - FK Hořovicko U19 2:5 (0:2)

19.06.2016 10:15

Poslední utkání sezóny bylo pojato rozlučkovou formou a odehrálo se v duchu odchodu nejstarších hráčů a nástupu mladších ročníků.

Do branky musel opět hráč a volba padla znovu na Ladislava Faltu, neboť nikdo jiný si do branky stoupnout nechtěl. Utkání se v prvních minutách nevyvíjelo špatně, nicméně poté přišla hrubka v obraně a hosté trestali. V druhé polovině utkání přišlo po sérii zahozených domácích příležitostí další zklamání v podobě obdržené branky a protože po faulu na Pavla Štěpánka v pokutovém území nedokázal domácí vrátit do utkání Jan Pozdimek, kterého při penaltě vychytal hostující gólman, skončil poločas výrhou Hořovicka 0:2. Branku v první půli hosté neobdrželi ani v situaci, kdy od 35. minuty hráli kvůli zranění pouze v 10-ti hráčích, neboť neměli koho střídat.

Následovala výměna ročníků a nejstarší hráče v sestavě nahradili mladší dorostenci, kteří předvedli pěkný fotbal a i přes 3 obdržené branky dokázali vstřelit dva góly.

Branky: Lexa (Gärtner Jakub), Rudolph (Gärtner David)

Sestava: Falta - Štěpánek, Král, Gärtner David, Salač, Podzimek, Nosálek, Somr, Gärtner Jakub, Hančar, Čejka (Karli, Rudolph, Horčička, Lexa, Šálek)