SK Kosmonosy U19 – ČLU Beroun U19 8:2 (3:1)

V krátké době druhé soutěžní utkání sehráli kosmonosští dorostenci na svém hřišti, tentokráte přivítali mužstvo z Berouna. Domácí mladíci šli do vedení po rohu Františka Pařízka a následné střele Jakuba Čejky (1:0). Hosté se nenechali zaskočit, využili zaváhání domácích a střelou o tyč vyrovnali (1:1). Do vedení se záhy dostali opět Kosmonosští, když Dominik Hančar přihrál do běhu Josefu Řehořovi, který obstřelil brankáře hostí (2:1). Poslední branku v prvním poločase vypracoval znovu Dominik Hančar a jeho centr přesně zakončil Josef Řehoř (3:1).

Druhá polovina utkání už patřila pouze domácím hráčům a začala ji spolupráce Františka Pařízka a střílejícího Josefa Řehoře, který tak dokončil svůj hattrick (4:1). Domácím trochu zatrnulo, když se pěknou střelou Berounští dotáhli na rozdíl dvou branek (4:2), ale v zápětí přišlo uklidnění, když našel vrchní nahrávač Dominik Hančar opět střelce Josefa Řehoře, jenž se radoval po 4. v utkání (5:2) a dokázal tak vstřelit čistý quatrick. Poté chytrou přihrávkou uvolnil Jan Podzimek svého spoluhráče Dominika Hančara, který nedal brankáři šanci a obstřelil jej na zadní tyč (6:2). Další akci zakončoval Jan Podzimek pouze do tyče a toho využil znovu Dominik Hančar a zvýšil už na (7:2). Poslední trefu utkání si po asistenci Dominika Hančara připsal po střele František Pařízek (8:2).

Branky: Čejka (Pařízek), Řehoř (Hančar), Řehoř (Hančar), Řehoř (Pařízek), Řehoř (Hančar), Hančar (Podzimek), Hančar (Podzimek), Pařízek (Hančar).

Sestava: Zemanec – Živný, Král, Kopal, Štěpánek, Pařízek, Podzimek, Čejka, Hančar, Řehoř – Launa, Štěpán, Křivský, Týsl

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)