293 06

SK Kosmonosy U17 - Spartak Příbram U17 1:8 (1:4)

02.11.2014 09:39

Ve značně poslepované sestavě a netradičním rozestavení nastoupili mladší dorostenci k dalšímu domácímu utkání proti soupeři z čela tabulky. Začátek byl velmi překvapivý, když si obrana hostí hned v první minutě dala vlastní gól a bylo z toho vedení 1:0. V dalším průběhu utkání vytvořila hostující obrana ještě několik chyb, které však hráči Kosmonos nedokázali potrestat. Příbram se postupně dostávala do tempa a s přispěním domácího brankáře překlopila vedení na svou stranu. Kosmonoští hráči vyprodukovali jen jednu nebezpečnou střelu (konkrétně Jakubec), která bohužel skončila na tyči. Příbram tak odcházela do kabin ve vedení 4:1.

Ve druhém poločase se, ani přes změnu rozestavení, obraz hry výrazně nezměnil a Příbram postupně náskok navyšovala až na konečných 8:1. Ač tomu výsledek nenapovídá, výborně zahrála stopérská dvojice Křivský, Launa. V ofenzivě byli agilní hlavně Somr s Jakubcem. Bohužel brankář Sýkora neměl svůj den, ale v příštích zápasech tým jistě opět podrží, jako již mnohokrát dříve. Poděkování patří žákům Královi a Faltovi, že dorazili a nenechali hrát dorost v deseti.

Sýkora – Semčuk, Křivský, Launa, Štěpán – Jakubec, Somra, Falta – Klaus, Nevosad, Mrhálek P. (41‘ Král)

Branka: vlastní