293 06

SK Kosmonosy U17 – SK Rakovník U17 0:5 (0:1)

12.06.2015 13:02

V posledním zápase sezóny přivítali dorostenci na domácím hřišti v Kosmonosích stejně staré hráče z SK Rakovník. Z počátku se zdálo, že bude utkání vyrovnané, ale postupem času získávali převahu hosté. Potvrdili ji již ve 23.minutě, kdy střelu z velkého vápna Vrána vyrazil pouze před sebe, obránci nestihli včas zareagovat a dorážející útočník Rakovníku měl pozici jednoduchou – 0:1. Do konce poločasu se až na několik nepatrných náznaků šancí nic zvláštního neudálo. Do druhého poločasu vstoupili lépe opět hosté, kteří ve 42.minutě proměnili nabídnutou šanci. Přímý kop z velkého vápna krásně umístili přes prodlouženou zeď vedle bezmocného Vrány – 0:2. O 8 minut později bylo ještě hůře, když střela tečovaná jedním z domácích obránců propadla za záda Vrány – 0:3. Poté, co Rakovník přidal v 52.minutě čtvrtou branku, utkání se již víceméně jen dohrávalo. Tečku za ním udělal branka na 5:0.

23 – dorážka střely, 42 - přímák, 50 – tečovaná střela, 52, 65

Vrána – Karli, Křivský, Rudolph, Štěpán – Horáček, Somr (Žitník), Gärtner, Mrhálek (Král) – Čejka (Lexa), Launa (Klaus)

Kosmonosští mladší dorostenci tak neskončí lépe jak dvanáctí (o všem ještě rozhodně poslední kolo o tomto víkendu – Kosmonosy ho předehrávaly 3.6. v Sedlčanech). Do další sezózny však bude velký prostor ke zlepšení, o které budeme jistě všichni usilovat. Další sezona začíná 8. a 9.srpna.

Závěrem bychom chtěli všechny fanoušky, rodiče i hráče pozvat na oslavy 95 let fotbali v Kosmonosích. Akce se koná již v sobotu 13.6.2015 a probíhá po celý den.