293 06

SK Kosmonosy U17 – SK Polaban Nymburk U17 3:3 (2:1)

09.10.2016 00:00

Mladší dorost poměřil síly týmem z Nymburka a výsledkově se byl zápas jako na houpačce. Nejdříve domácí prohrávali, poté utkání otočili, následně znovu tahali za kratší konec, aby se se soupeře nakonec rozešli smírně. Do vedení šli brzy hosté (0:1), ale během několika málo minut domácí dokázali vstřelit vyrovnávací branku, když byl ve vápně podkopnut Adam Fišer a sám nařízený pokutový kop proměnil (1:1). Ještě do poločasu se dokázal po asistenci Adama Fišera prosadit Matyáš Novák (2:1). V druhé půli dvěma brankami a zejména tou druhou velmi šťastnou hosté otočili průběh zápasu (2:3), ale rohovým kopem vyzval Ladislav Falta k vyrovnání Jana Lexu a ten hlavou zamířil přesně (3:3). Dobře tentokráte hrála i defenziva domácích a přes 3 obdržené branky předvedl kvalitní výkon i brankář Petr Vlk.

Branky: Fišer (Fišer), Novák (Fišer), Lexa (Falta)