293 06

SK Kosmonosy U17 – SK Nové Strašecí U17 3:3 (1:2)

09.03.2015 11:00

V prvním utkání po zimní pauze přivítali mladší dorostenci na svém hřišti hráče Strašecí. Zpočátku diktovali tempo domácí, kteří svou snahu korunovali v 16. minutě vedoucí brankou. Prosadil se Valenta, pro kterého to byl první gól v dorostu. Postupem času se hra vyrovnávala a byl to spíše boj o střed pole. V 25. minutě hosté z nenápadné šance vyrovnali a ve 33. dokonali obrat po gólu hlavou. Do kabin se tak šlo za stavu 1:2.

Po pauze byli opět aktivnější domácí, za které ve 48. minutě vyrovnal Čejka. Stejný hráč v 61. minutě překlopil vedení opět na stranu Kosmonos. Vedení se však nepodařilo udržet až do konce. Hosté v 72. minutě opět vyrovnali. Střela zpoza vápna se odrazila o tyč a tak skončil souboj o první jarní body remízou 3:3. Pro mladší dorost to je dobrý vstup do jara i s ohledem na to, že mu vypomáhali 4 žáci. Velkou pochvalu si zaslouží především Valenta, který ukázal, že může být velkým příslibem do budoucna.

Branky: 2x Čejka, Valenta

Sestava: Sýkora – Křivský, Sameš, Kendík – Launa, Somr, Čejka, Král (73. Ulman) – Valenta (62. Reindl), Klaus (55. Nevosad), Mrhálek P.