SK Kosmonosy U17 - MSK Dobříš U17 3:0 (0:0)

Mladší dorost se utkal se soupeřem z horní poloviny tabulky a i když měl na svém kontě pouze bod za remízu, chtěl konečně zúročit stoupající formu a hráči do utkání nastupovali s jednomyslným cílem, urvat první vítězství v soutěži.
Hráči Dobříše měli převahu ve výškových soubojích, domácí pak hru srovnávali zejména při kombinačních akcích. První polovina utkání nepřinesla mnoho brankových příležitostí a tak se soupeři odebrali do kabin za nerozhodného stavu.

V druhém poločase se domácí mladíci postupně ujímali herní iniciativy, kterou zúročili v brejkové situaci, kterou zahájil přesným výkopem velmi dobře chytající brankář Martin Sýkora a vyslal do úniku střelce domácích Daniela Launu, který svou šanci využil a poslal Kosmonosy do vedení (1:0). Záhy se také rozstřílel záložník Matyáš Somr, který obral hostujícího hráče ve vápně o míč a uklidil jej podél gólmana do sítě (2:0). Poslední gólovou akci utkání začal Daniel Launa, jenž našel na 16-tce volného Matyáše Somra, který svou dělovku trefil přesně pod břevno (3:0). Velmi dobrý výkon podal celý tým i v obranné fázi a prvně dohrál utkání bez obdržené branky. 

Kosmonoská U17 si konečně připsala zasloužené vítězství a všichni věříme, že i nadále bude mít herní projev mladých hráčů stoupající tendenci, která přinese dobré výsledky.

Branky: 2x Somr, Launa

Sýkora - Štěpán, Sameš, Kendík, Křivský, Jakubec, Somr, Čejka, Pulo, Launa, Mrhálek P. (Semčuk, Mrhálek D., Klaus, Vrána)

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)