293 06

SK Kosmonosy U17 – Mnichovohradišťský SK U17 1:4 (0:1)

25.05.2016 18:15

Poslední zápas sezóny a druhé derby po sobě na trávníku v Kosmonosích. Hosté jako favorit utkání odehráli dobrý první poločas a šli do kabiny s vedením 0:1, nicméně do druhé půle domácí vstoupili podstatně lépe a hrál se velmi zajímavý fotbal, kde Kosmonosští postupně získávali převahu nad soupeřem, kterou ale bohužel dokázali vyjádřit jen počtem stoprocentních šancí, ne však gólů. Štěstí bylo nakloněno hostům a tak jedinou branku domácích vstřelil po sistenci Ladislava Falty kosmonoský útočník Jan Lexa (1:2). I přes prohru předvedl mladý tým Kosmonos, že fotbal mu není cizí a dokáže hrát vyrovnaná utkání i s favority soutěže.

Sestava: Niedermert, Salač, Vávra, Karli, Rudolph, Nosálek, Gärtner, Král, Somr, Lexa, Stehlík (Falta, Horčička)

Branky: Lexa (Falta)