293 06

SK Kosmonosy U17 - FKB Poděbrady U17 3:6 (1:2)

28.08.2016 12:30

Starší ročník U17 se letos bude daleko více aktivně zapojovat do utkání U19 a zápasy mladšího dorostu tak nebudou hrát v plné síle, nicméně pevně věříme, že zátěž hráči časem dobře zvládnou a pomůže jim to v jejich dalším fotbalovém rozvoji.

Domácí sehráli relativně dobré utkání a v prvním poločase měli několi jasných brankových příležitostí, ale nedokázali proměnit pouze jednu, když nováček v domácím dresu Daneil Petrův vyslal do gólového sóla Jana Lexu (1:2).

Druhá půle začal pro domácí dobře a po asistenci Dominika Salače srovna skóre Filip Nevosad (2:2). Bohužel velmi špatné a pro obranu fatální 4 minuty rozhodly celé utkání, když hosté dokázali 4x vstřelit branku. V závěru kopal Danile Petrův rohový kop, který dokázal dorazit Dominik Salač (3:6).

Sestava: Vlk, Král, Zeman, Salač, Fišer, Pešta, Petrův, Gärtner, Falta, Novák, Lexa – Semián, Karas, Procházka, Mulač, Nevosad, Mikšík

Branky: Lexa (Petrův), Nevosad (Salač), Salač (Petrův)