293 06

SK Kosmonosy U17 - FK Hořovicko U17 1:8 (0:2)

23.03.2015 11:00

V dalším domácím utkání přivítali naši hráči soupeře z Hořovicka. Byť se v základní sestavě objevili hned 4 žáci, nebyl zpočátku věkový a fyzický rozdíl ve hře příliš patrný. Míč na kopačkách měli sice více hosté, ale k ničemu nebezpečnému se nedostávali a první šanci utkání měl domácí Falta. Dobré odrážení soupeřových útoků fungovalo až do půle první části. V 21. minutě se dostali dorostenci Hořovicka do vedení, které ještě ve 29. minutě navýšili. Do kabin se šlo za celkem hratelného stavu 0:2.

Po slibném začátku druhého poločasu nastalo nešťastných 13 minut hrůzy, kdy hosté odskočili brankami ve 47., 51., 54., 57. a 60. minutě do pohodlného vedení 0:7. V 64. minutě byla pro domácí nařízena penalta za faul na unikajícího Lexu. Míč si na puntík postavil Klaus, který sice napoprvé neuspěl, ale vlastní střelu dorazil a zaznamenal tak alespoň čestný úspěch Kosmonoských dorostenců. V 68. minutě už hosté jen kosmeticky upravili výsledek na konečných 1:8.

Ačkoli tomu výsledek neodpovídá, herně naši hráči nebyli o tolik horší. Navíc se v zápase představilo 6 žáků, kteří si rozhodně nevedli zle a ukázali, že v následujících zápasech (i sezónách) je na čem stavět.

Branka: 64. Klaus

Sestava: Sýkora (41.Klaus) – Křivský, Čejka (41.Chumlen), Rudolph – Žitník (54.Bireš), Launa, Somr, Kubín (60.Reindl) – Falta, Lexa, Vrána