293 06

SK Kosmonosy U17 - FK Čáslav U17 1:1 (1:0)

13.04.2015 16:54

Vzhledem k odloženému utkání s Rakovníkem byl dalším soupeřem po derby v Hradišti až tým Čáslavi. Domácí borci začali odvážně a jejich snaha byla korunována již v osmé minutě vedoucí brankou, když dobrou přihrávkou našel Sýkora Launu, který s přehledem přehodil vyběhnuvšího brankáře hostí. V dalším průběhu poločasu měli více ze hry mladíci pátého týmu tabulky z Čáslavi. Nula na ukazateli vstřelených branek ale přetrvávali díky pohotové obraně, nepřesnosti útočníků a dobrým zákrokům domácího gólmana.
Druhý poločas začal obdobně jak první skončil, vytrvalým tlakem hostí. Ve 48.minutě se jim píle vyplatila, když hlavičkou po rohovém kopu vyrovnali na 1:1. Domácí hráči zvýšili obrátky, hra se opět vyrovnala a ke konci měli i navrch. Bohužel střela kapitána Somra zpoza vápna se zastavila na břevně a v další šanci uniknuvší Sýkora zakončil sólo jen do tyče. Utkání tak skončilo vcelku spravedlivou remízou.

Branka: 8.Launa

Sestava: Vrána – Karli, Křivský, Rudolph, Štěpán – Launa, Somr, Kendík, Horáček – Sýkor, Klaus (70.Bartoníček)