293 06

SK Kosmonosy U17 - FC Graffin Vlašim U17 1:8 (0:2)

19.10.2014 09:43

Družstvo hostů mělo značnou výškovou převahu a díky dalším mnoha nepřesnostem domácích měla Vlašim míč téměř neustále ve svém držení, z čehož pramenilo i množství šancí hostů. Mužstvo ve hře velmi výrazně držel brankář Vrána s vydatnou podporou druhého brankáře, hrajícího tentokrát na stoperu, Sýkory. Dorostenci poprvé kapitulovali až v polovině prvního poločasu. Jejich výjimečné výpady na polovinu soupeře žádné významné ohrožení neznamenali. Vlašim chvíli před půlí ještě zvýšila náskok na 0:2.

Začátek druhého poločasu nasvědčoval, že si hráči vzali pokyny z poločasové přestávky k srdci. Pilně bojovali a jejich tvrdá práce přinesla i kýžený úspěch, kdy po faulu v celkem slušné vzdálenosti za vápnem snížil krásně provedeným přímým kopem Čejka. 1:2 byl stav budící naději na remízu. Ačkoli se všichni snažili, soupeř odpor po čase zlomil dalšími dvěma góly. Na další vzepření již hráčům nezbývali síly, což dokazuje i počet obdržených branek v posledních 10 minutách. Konečný výsledek je vcelku krutý.

Sestava: Vrána – Semčuk, Křivský, Sýkora, Štěpán – Král, Čejka, Somr, Launa – Mrhálek P. (41´ Jakubec), Nevosad (60´ Klaus)