293 06

SK Kosmonosy U13 - SK Bezno – Sovínky U13 5:2 (2:0)

01.05.2016 10:00

Další zápas SK Kosmonos se odehrál 1. 5. 2016. Výkop byl naplánován v 10:00 na hřišti Kosmonos, kde domácí tým přivítal hostující tým z Bezna. Před zápasem se udělalo krásné letní počasí přesně pro fotbal.

Rozhodčí v 10:00 zapískal a zápas začal. Kosmonosy začaly aktivněji, všude byly dřív, sbírali odrážené nakopávané balóny a začali si vytvářet šance. Domácí tým se po několika vytvořených šancích poprvé prosadil, po odraženém balónu se do rány krásně opřel Tomáš Přibyl a uklidil balón do branky po 20 minutách hry. A hned po dalších 7 minutách se do střely opřel Petr Hradec a zvýšil tak na 2:0 pro domácí tým. Pochvalu zaslouží i domácí obrana, která za celý 1.poločas neposlala hosty do žádné vyložené šance.

2. poločas opět začaly Kosmonosy lépe a vytvářeli si další šance a jedna skončila v brance, když v 42. minutě se po krásném centru domácího záložníka prosadil hlavičkou do prázdné brány Vojtěch Zajíček. Bezno koncem zápasu úplně odpadalo a další hezká akce skončila v síti, když Michal Kurc pronikl po lajně a pak prudkou ranou propálil hostujícího brankaře a zvýšil tak na 4:0. Tečku za zápasem udělal samostatným unikem Zajíček , kdy se štěstím propálil brankaře a dal na konečných 5:0. Kosmonosy byly celý zápas lepší i aktivnější a zaslouženě vyhrály po druhé v řadě!

SK Kosmonosy (domácí tým) : Sedláček Matěj, Kurc Michal (C), Boxan Jaromír, Beran Matěj Jan, Hradec Petr, Dragoun Matyáš, Přibyl Tomáš, Zajíček Vojtěch, Dragoun Štěpán, Stránský Matyáš, Skalický Michal, Hradec Daniel

SK Bezno – Sovínky (hostující tým) : Píša Pavel, Ševčik Mikuláš, Šípek Pavel, Novák Štěpán, Červeňák František, Košťál Vladimír, Novák Adam, Kastl Jiří, Maršík Lukáš, Píša František (C), Korejzová Karolína, Hodboď Dominik, Grigerek Ondřej, Kumbera Pavel

Autor: Michal Kurc