SK Kosmonosy - TJS Luštěnice 6:2 (2:0)

V dalším mistrovském utkání jsme přivítali v okresním derby celek z Luštěnic. Utkání začalo opatrně bez vetších šancí, mírnou převahu měli naši hráči, kteří zahrávali v úvodní dvacetiminutovce 3 trestné kopy, ovšem bez výraznějšího efektu. Do první vyložené šance se tak dostali hosté ve 30.min, když Sabol běžel sám na Splídka, ale ten výborně zasáhl. Skóre se tak měnilo až ke konci poločasu. Nejprve se Kubelka ve vápně zbavil obránce, míč doběhl těsně před autovou čárou a předložil tutovku na malé vápno Siřínkovi, pro něhož již nebyl problém dopravit míč do sítě 1:0. Hned minutu nato se dostal po zmatcích v hostující obraně k zakončení Kubelka a střelou o břevno zvýšil 2:0. V druhé půli jsme měli první šanci my. Hančar postupoval sám zleva, volil přihrávku na lépe postaveného spoluhráče, ale bohužel, střela byla zblokovaná na roh. Platilo pravidlo nedáš – dostaneš a prakticky hned za dvě minuty nás hosté potrestali. Opět jsme byli nedůslední při bránění standartní situace. Přetažený centr vrátil jeden z hostů na penaltu a Miškovský se štěstím propálil Splídka 2:1. Hosté ucítili šanci a začali se ještě více tlačit dopředu, střela Sabola z velkého vápna skončila naštěstí nad. To byl signál pro naše hráče, ke slovu se dostal především střídající Keszeg, v 76.min naznačil centr z pravé strany, a potom hostujícího golmana chytrou střelou na přední tyč zaskočil 3:1. Hosté ovšem opět vzápětí snížili, nepovedený centr z levé strany skončil přesně v šibenici 3:2. Keszeg ale žádné drama nepřipustil a v 83.min a v 89.min vstřelil další dva krásné góly. Čistý hatrrick mu překazil v 85.min další střídající hráč Štěpánek, který se ve vápně nenechal odstrčit obráncem a střelou na zadní tyč zvyšoval na 5:2. Utkání ve kterém jsme byli po většinu zápasu lepším týmem skončilo tedy nakonec 6:2.

 Sestava: Splídek-Kraus(86.Kopal), Michalec, Koubek, Šimáček-Bažant(67.Keszeg), Flachbart, Novotný, Hančar-Kubelka(78.Žďánský), Siřínek(83.Štěpánek)

 Branky: Keszeg 3, Siřínek, Kubelka, Štěpánek – Miškovský, Lada 

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)