293 06

SK Kosmonosy - TJ Sokol Pěčice 1:1 (1:0) (4:2 pp)

16.04.2016 17:00
Po týdnu nás opět čekalo okresní derby a znovu na domácím hřišti. Tentokrát jsme hostili mužstvo Pěčic.
V prvním poločase byl o maličko aktivnější a hlavně nebezpečnější domácí tým, který využil jedinou svoji šanci. Ve 42' prodloužil výkop brankáře velmi efektní patičkou domácí Keszeg a jeho překvapivý oblouček za obranou našel naprosto přesně Siřínka, který ač z úhlu, prostřelil hostujícího brankáře na zadní tyč (1:0). Za tohoto stavu odcházeli oba celky do šaten.
Do druhého poločasu vstoupili daleko lépe hosté. Ve 48' domácí nedokázali pokrýt odražený míč na hranici velkého vápna a bylo vyrovnáno. Celý druhý poločas byl hostující tým aktivnější, ale přesto mohli domácí strhnout vedení na svoji stranu, když Krausova střela z dobré pozice chvíli před koncem utkání, minula hostující branku.
V penaltovém rozstřelu byli domácí stoprocentní a získali důležitý bod navíc.

Sestava: Hošťálek Michal, Šimáček, Hošťálek Miroslav, Kozma, Michalec, Hančar, Žižka, Žďánský (67' Kraus), Miškovský (55' Bažant), Keszeg (79' Scheufler), Siřínek.

Branka: 42' Siřínek (Keszeg)