SK Kosmonosy - TJ Sokol Ovčáry 2:1 (0:0)

28.05.2016 17:00
V souboji dvou mužstev z vrchu tabulky se očekával vyrovnaný souboj. To se také potvrdilo. Hosté měli míč častěji na kopačkách, ale v podstatě bez efektu. Domácí pozorně bránili a dostávali se také těžko na dostřel branky. A tak se šlo o poločasové přestávce do kabin za bezgólového stavu.

Na začátku druhého poločasu se hosté dostali do vedení brankou přímo z rohového kopu. Domácí na to odpověděli ihned po rozehrání rychlým protiútokem, kdy byl ve vápně hostujícím stoperem sražen Siřínek  a penaltu bezpečně proměnil Flachbart. Hostující obránce byl za tento zákrok po druhé žluté kartě vyloučen. Od této chvíle přebrali iniciativu na svoje kopačky domácí, ale velmi těžko se dostávali na dostřel soupeřovi branky. Až v 87´vystřelil Miškovský a jeho střela byla sražena rukou jednoho z hostujících hráčů v šestnáctce a to znamenalo druhou penaltu v zápase, kterou opět bezpečně proměnil Flachbart a dokonal obrat v tomto zápase.

Branky: 49´pen. Flachbart (Siřínek), 87´pen. Flachbart (Miškovský)

Sestava: Hošťálek Mich., Hošťálek Mir., Michalec, Kozma (79´Řehák), Šimáček,Šulc (65´Miškovský), Žižka, Kraus( 46´Bažant), Keszeg (65´Hančar), Flachbart, Siřínek