SK Kosmonosy - SK Bakov nad Jizerou 2:1 (0:1)

Další domácí utkání jsme sehráli za velmi nepříjemného, spíše podzimního počasí.

Hostující tým se od první minuty bránil převaze domácích hráčů, kteří vytěžili několik standardních situací, především rohových kopů. Všechny šance, které si domácí vytvořili nedokázali buď přesně zakončit anebo je zlikvidoval výborně chytající hostující brankář. A tak udeřilo na druhé straně. Po necelé půlhodině přišel dlouhý pas za domácí obranu, která zaspala a hosté se v podstatě jedinou střelou v utkání na domácí branku dostali do vedení. Herní projev domácích sklouzl ještě více k dlouhým, nakopávaným míčům, které nemohli mít úspěch proti dobré a houževnaté obraně hostů.

Do druhého poločasu domácí naprosto změnili svůj styl hry a začali více kombinovat, což vyústilo v první branku. Na levé straně se po kombinaci dostal k míči Šimáček, pěkně nacentroval na první tyč na Žďánského, který hlavou uklidil míč do sítě. Za necelých pět minut už bylo skóre utkání otočeno.  Po faulu na Kubelku na levé straně hřiště se k přímému kopu postavil Miroslav Hošťálek a krásnou střelou na zadní tyč dokonal obrat ve skóre. Domácí měli po zbytek utkání dále převahu, ale další branku již nepřidali.

Sestava: Hošťálek Michal, Michalec, Hošťálek Miroslav, Kozma, Šimáček, Šulc (88´Řehák), Flachbart (30´Žďánský), Žižka, Miškovský (84´Scheufler), Keszeg (70´Procházka), Kubelka (89´Kraus)

Branky: 53´Žďánský (Šimáček), 57´Hošťálek Miroslav (Kubelka)

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)