SK Kosmonosy - FK Pšovka Mělník 4:2 (0:1)

Po první porážce v normální hrací době v Sokolči jsme potřebovali doma proti Pšovce naplno bodovat, což se nakonec povedlo, i když utkání se pro nás nevyvíjelo dobře a v poločase jsme prohrávali. V první šanci se ovšem ocitli naši hráči, konkrétně ve 25.min Siřínek, který dostal ideální pas z pravé strany od uzdraveného Šulce, ovšem míč mu v poslední chvíli uskočil a střela šla vedle. Hosté hrozili především z brejků po našich chybách, po jednom z nich hlavičkoval hostující hráč těsně vedle Splídkovi branky. Další brejk již hosté v závěru poločasu potrestali, když ve 44.min mělnický Zeman zpracoval míč ve vápně a střelou na přední tyč otevřel skóre 0:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním otočit stav zápasu a to se nakonec po heroickém výkonu povedlo. Vyrovnání jsme se dočkali hned zkraje druhé půle, ve 49.min nebezpečný centr Siřínka golman hostí pouze vyrazil a Novotný se trefil přesně k tyči 1:1. Vedení zařídil v 56.min důrazný Bažant, jeho střelu z 10 metrů ještě tečoval obránce a míč krásným obloučkem skončil v brance 2:1. Hosté ale nesložili zbraně a v 61.min vyrovnali. Nejhezčí akci zápasu jsme předvedli v 66.min. Kezseg našel ve středu pole Flachbarta, který parádní českou uličkou uvolnil Siřínka, ten postupoval zprava sám a chytrou střelou na přední tyč přelstil hostujícího branaře 3:2. V 72.min byl po druhé žluté kartě vyloučen hráč hostí a výhru jsme pečetili v 77.min. S chutí hrající Siřínek šel v malém vápně nebojácně do souboje a hlavou pojistil vedení 4:2. Naši hráči předvedli po přestávce vetší důraz ve vápně, což v první půli chybělo a vítězství si zasloužili především za druhý poločas, kdy předvedli všichni hráči skvělý, kolektivní výkon.

Sestava: Splídek-Keszeg(84.Štěpánek), Koubek, Kraus, Šimáček-Bažant, Flachbart, Novotný(86.Scheufler), Hančar-Šulc(88.Kopal), Siřínek

Branky: Siřínek 2, Novotný, Bažant

Diváků: 80

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)