SK Kosmonosy U19 – FK Neratovice-Byškovice U19 2:2 (0:1)

Poslední utkání podzimu sehráli Kosmonosští proti kvalitnímu soupeři z Neratovic, který se vždy dokázal prezentovat fotbalovostí svých hráčů a tak se očekával zajímavý duel.

Nasazení obou mužstev bylo nadstandardní a emoce občas v hlavách hráčů převládli nad hrou samotnou, ale vše se udrželo v rámci fotbalových regulí.

Domácí nevyužili dvou velmi slibných brankových příležitostí a jak už je nepsaným fotbalovým pravidlem, kdo nedá, dostane a tak hosté využili velkého zaváhání Kosmonos a těsně před poločasem šli do jednobrankového vedení (0:1).

Po přestávce se domácí zakousli do Neratovických a snažili se srovnat brankový deficit. Dlouhou dobu se ale nemohli prosadit a hosté naopak dokázali hrozit rychlými kontry. Kýženou vyrovnávací branku zařídil přesným centrem z přímého kopu Pavel Štěpánek, jehož střelu lehce tečoval Josef Řehoř (1:1). Bohužel po rozehrání znovu po chybě obrany dokázali hosté velmi jednoduše vstřelit druhou branku a nic se tak prakticky nezměnilo. Kosmonosští opět soupeře zatlačili do defenzívy a ten hrozil z kontrů. Štěstí se nakonec přeci jen znovu přiklonilo na stranu domácích a po centru Davida Gartnera zakončil přesně Vojtěch Šulc (2:2).

Spravedlivou dělbou bodů nakonec i utkání skončilo a nezaujatý divák musel být s výkony obou mužstev spokojen.

Sestava: Sýkora – Štěpánek, Podzimek, Král, Gartner D., Čejka, Hančar, Somr, Šulc, Gartner J., Řehoř – Limr, Potrošovský, Rudolph

Branky: Řehoř (Štěpánek), Šulc (Gartner D.)

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)