SK Kosmonosy – FC Mělník 2:3 (0:1)

V posledním domácím zápase jsme hostili mužstvo FC Mělník. Naše sestava musela doznat velkých změn a to hlavně v defenzivní části. Ze základní jedenáctky chyběli z důvodu zranění a pracovních povinností čtyři hráči.
Přesto hned ve druhé minutě utkání se Honza Keszeg dostal do úniku a postupoval sám na hostujícího brankáře, ale trefil pouze břevno. Naše hra v prvním poločase byla velmi rozháraná a oproti zápasu z minulého týdne jí scházelo i tempo. Vše v našem podání bylo velmi pomalé, zdlouhavé a tato pasivita byla po jednom rohovém kopu po zásluze potrestána vedoucí brankou hostů.
Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním utkání otočit. Bohužel hned ve druhé minutě podklouzl v souboji Šťěpánek a toto zaváhání hosté využili ve dvoubrankové vedení. Přes tento nepříznivý vývoj utkání se domácí dostali k zdramatizování utkání v 60. minutě, kdy se z trestného kopu trefil na zadní tyč Honza Flachbart. Domácí ožili a tlačili se do šestnáctky hostů. v 76´ došlo k vyrovnání, když se po rohovém kopu hlavou trefil Ondra Siřínek a srovnal skóre utkání. Dále trval tlak domácích, kdy došlo k několika velkým závarům před hostující brankou, ale vždy se hosté dokázali ubránit. A právě v tuto chvíli udeřili hosté do třetice, opět z rohového kopu. Toto vedení už dokázali hosté udržet a odvézt si z Kosmonos tři body.
Ale, protože v tabulce druhé Klíčany prohráli vysoko v Byšicích, mohlo se začít slavit kolo před koncem soutěže vítězství v 1.B třídě a postup do 1.A třídy.

Branky: 60´Flachbart, 76´Siřínek

Sestava: Hošťálek Michal, Šimáček, Flachbart, Scheufler, Štěpánek (47´Kopal), Bažant (66´Hančar), Siřínek, Kraus, Šulc (55´Miškovský), Keszeg, Kubelka

 

 

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)