293 06

SK Kosmonosy "B" - TJ Sokol Březno 0:3 (0:1)

07.10.2015 08:18

Začátek zápasu začal z obou stran opatrně. Domácí se snažili kombinovat a držet míč na svých kopačkách, hosté zase hráli ze zajištěné obrany a nikam se nehnalo. S míčem na kopačkách si ovšem domácí moc nevěděli rady, do pár šancí se sice dostali, ale k vážnějšímu ohrožení Charvátovy brány to nevedlo. Místo toho tedy udeřili hosté, když se v 34. minutě prosadil záložník Duška. Domácí Kosmonosy inkasovaný gól zaskočil a po celý zbytek poločasu byly v křeči. Do kabin se tak šlo za možná trochu překvapivého stavu 1:0 pro hosty.

Do druhé půle s cílem zvrátit nepříznivý vývoj zápasu domácí dvakrát prostřídali. Místo Bernarda a Krále přišli do obrany dva dorostenci, jmenovitě Štěpánek s Kopalem. Obraz hry se ovšem od první půle moc nelišil. Šanci na vyrovnání měl další dorostenec v domácím dresu, Řehoř. Se svoji tutovkou ovšem nenaložil dobře a vyrovnávací branka tak nepřišla. Opět tedy udeřilo na druhé straně. V 77.minutě se po výhodě od sudího prosadil Beneš a v podstatě rozhodl zápas. Pět minut před koncem ještě jistil brankou střídající Barák a upravil tak konečné skóre na 3:0. Kosmonosy tak doma prohrály podruhé v sezoně a nechaly Březno, aby se na ně dotáhlo na rozdíl pouhých dvou bodů.

Sestava: Vlk - Bernard(46.Štěpánek), Král(46.Kopal), Brodský, Gregorovič- Podzimek,Hančar, Kožíšek, Procházka- Došlý, Řehoř(70.Železný)

Branky: nikdo - 33.Duška,77.Beneš,85.Barák