293 06

SK Kosmonosy "B" - SK Kláštěr 6:0 (2:0)

16.04.2016 10:30

Po jednoznačném průběhu jsme zcela suverénně přehráli hostující team.

Na soupeře jsme vlétli a již v 5. minutě po nečitelné přihrávce Železného postupoval s chutí hrající Bažant sám z levé strany na Šimíčka a střelou na přední tyč mu nedal žádnou šanci (1:0). V 15. minutě se předvedl opět Bažant, když přešel přes dva hráče a od brankové čáry našel ideální přihrávkou na penaltě zcela volného Řehoře, který zvýšil na 2:0. Poté se dostali ke slovu také hosté, ale přetažený centr nedokázal Smetana usměrnit do poloodkryté branky. To byla jediná šance klášterských hráčů, kteří se prakticky celý zápas bránili a vůbec nestíhali.

V druhé půli přidali domácí další 4 branky. Nejprve Došlý hlavou po hezkém centru Řehoře 3:0. Chvilku poté polostřelu Bažanta usměrnil placírkou znovu Došlý a bylo to již 4:0. Nejhezčí akci zápasu předvedli Došlý s Krausem, kdy po narážečce postupoval Kraus sám a chytrým lobem přehodil hostujícího brankáře 5:0, Skore zápasu uzavřel v 84. minutě  střelou z trestného kopu po faulu na Podzimka domácí matador Tůma - 6:0.

Vlk, Bernard, Tůma, Železný, Gregorovič (66.Pavlousek), Procházka (60.Somr), Podzimek, Kraus, Bažant, Došlý, Řehoř

Branky: Bažant (Železný), Řehoř (Bažant), Došlý (Řehoř), Došlý (Bažant), Kraus (Došlý), Tůma (Podzimek)