SK Kosmonosy "A" - SK Labský Kostelec 1:0 (0:0)

Domácí tým trápila veliká absence - Bažant s Kubelkou jeli plnit své reprezentační povinnosti do Chorvatska s futsalovou reprezentací U21 a v poslední době výborně hrajícího stopera Kozmu trápí zranění z minulého utkání. Do první půle vstoupili lépe překvapivě hosté, když hned po pár minutách zvonila tyč na brankové konstrukci domácích - stalo se tak po střele L. Temiaka, kterému přihrával na velké vápno Skopka. Hráči Kosmonos chtěli rychle odpovědět, ale Keszeg ani Siřínek nedokázali rozvlnit síť na opačné straně. Domácí po celou půli měli značné procento v držení balónu, ovšem své šance nedokázali proměnit. Hosté hráli zodpovědně odzadu a spoléhali na rychlé brejky, do kterých se občas dostávali po nedorozumění v domácí obraně - například v závěru poločasu prodlužoval K. Temiak dlouhý aut Skopky na bratra Lukáše. Ten sklepl pro Pazderku, jehož střela ale mířila vedle. První poločas tak gól nenabídl, a proto se šlo do kabin za nerozhodnutého stavu.

Druhá půle probíhala v podobném duchu jako ta první, ovšem s tím, že na straně domácích byla vidět daleko větší vůle po vítězství než v prvním poločase. Stále měli daleko větší procento balónu na kopačkách a postupně si vytvářeli slibné šance. Po kombinaci ve středu hřiště se dostal míč na stranu ke Žďánskému, jehož (pravděpodobně) nepovedený centr zamířil přímo na branku a doposud skvěle chytajícímu brankáři Polmanovi proklouzl až do branky. 1:0. Domácí v tlaku prokračovali s cílem navýšit svůj náskok. Unikající Siřínek po pravé straně nabídl přihrávkou pod sebe Šulce, který ovšem míč netrefil dobře. I další vyloženou šanci měli domácí, když se řítil osamocený Řehák na brankáře hostí, ovšem zvolil špatné řešení a branku přestřelil. Hosté se ale také tlačili do útoku, Pazderkovu střelu z dálky však gólman Splídek vytěsnil na roh. A když se neujaly ani hlavičky K. Temiaka a Pajkrta, zůstaly všechny body v Kosmonosech po výsledku 1:0.

Sestava: Splídek - Michalec, Hošťálek Mir., Kraus, Šimáček-Žižka,Siřínek(76.Takacz),Flachbart, Šulc(90.Řehoř) - Žďánský,Keszeg(86.Kopal)

Branky: 50.Žďánský - nikdo

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)