293 06

SK Kosmonos U17 – FK Brandýs Boleslav U17 4:0 (3:0)

27.08.2015 12:30

K prvnímu soutěžnímu utkání nastoupili mladší dorostenci na domácím hřišti, kde přivítali nováčka FK Brandýs-Boleslav. V základní sestavě bylo pouze 5 hráčů, kteří nastupovali i v loňské sezóně, takže byl náš výkon (stejně jako soupeřův) velkou neznámou. Naši borci nastoupili od začátku pouze v deseti, protože čekali, až přijedou posily z Dobrovice (dorost hrál od 10:30). Avšak i v tomto „oslabení“ se našim dařilo být lepším týmem. To potvrdil už v 5.minutě Horáček, který se stal po samostatném úniku téměř přes půl hřiště prvním střelcem v nové sezóně. O deset minut později zvyšoval na 2:0 Klaus a ve 27.minutě už byl stav 3:0, když se opět prosadil Horáček. U všech tří branek asistoval dobře hrající Král. Po třetí brance se na hřiště přidaly i dobrovičtí hráči. Druhý poločas byl už spíše jen přehlídkou spalování šancí. Dobré možnosti měli Klaus, Horáček, Sova i Karli. Skóre nakonec uzavřel v 67.minutě Král. V bráně s přehledem udržel čisté konto Vlk, věkem ještě žák. Další utkání sehrají dorostenci 29.8. ve Vlašimi a doma se opět představí 6.9. od 12:30 proti Nymburku.

Vlk – Karli, Sova, Málek, Štěpán – Pešta (60.Ulman), Gärtner, Král, Šálek – Horáček, Klaus

5. Horáček (Král), 15. Klaus (Král), 27. Horáček (Král), 67. Král (Karli)