SK Klášter - SK Kosmonosy "B" 1:6 (0:2)

Od začátku se hrálo vyrovnané utkání, ve kterém ani jeden z týmů neměl navrh. Hosté si těžko zvykali na malé hřiště a nepředváděli atkový výkon, jako v minulém kole. Skóre utkání otevřel ve 14. minutě hostující kanonýr Došlý a vstřelil tak svoji první branku utkání. O sedm minut později bylo na straně Kosmonos ještě veseleji, protože podruhé rozvlnil síť za Knoblochem Došlý. Klášter ale v první půli také nebyl bez šancí, jenže pokaždé narazil na dobře chytajícího Vlka v bráně domácích. Domácí se také zlobili na sudího Vrabce, který neodpískal penaltu za faul na jednoho z domácích hráčů. Do přestávky však už branka nepadla a do kabin odcházela rezerva Kosmonos s dvoubrankovým náskokem zásluhou Došlého.

Hned pět minut po začátku druhé půle odpískal sudí Vrabec penaltu pro domácí celek a vynahradil jim tak upřenou desítku z prvního poločasu. Míč na puntík si postavil Martin Smetana a nemýlil se - 1:2. Naděje na slušný výsledek vydržela domácích jen deset minut, po hodině hry ji totiž utnul svojí třetí brankou v utkání s chutí hrající Došlý. Od té doby už na hřišti existoval pouze jeden tým a to byli hosté, kteří navíc prostřídali a na hřiště se dostali běhaví dorostenci. Šancí na zvýšení vedení bylo mnoho a především s Došlým měla domácí obrana plné ruce práce. Na 4:1 pro hosty zvyšoval Žďánský, hned minutu po něm se prosadil dorostenec Řehoř a na konečných 6:1 upravil v 78. minutě další střídající hráč, Procházka. Jedinou kaňkou na výhře hostí bylo zranění Tůmy, který nuceně opustil hřiště v průběhu druhé půle. Kosmonosy si tak připsaly třetí výhru a zařadily se na třetí místo. Klášter zůstává v jedním bodem ve spodní části tabulky.

Sestava: Vlk - Bernard, Kadlec, Brodský, Gregorovič(46.Kopal) - Takacz(46.Procházka),Tůma(55.Čejka), Žďánský, Řehák(75.Řehoř), Kožíšek, Došlý

Branky: 50.Smetana (z pen.) - 14. Došlý, 21.Došlý, 63.Došlý, 74.Žďánský, 75.Řehoř, 78.Procházka

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)