293 06

SK Jizeran Doubrava – SK Kosmonosy „B“ 4:0 (2:0)

12.06.2016 17:00

K utkání s vedoucí Doubravou jsme nastoupili z důvodu zranění několika hráčů se čtyřmi mladšími dorostenci, kteří měli navíc v nohách dopolední utkání. V první půli jsme se snažili co nejdéle držet stav 0:0, ale bohužel již v 10.min chyboval jinak velmi dobře hrající Pavlousek a domácí se snadno dostali do vedení 1:0. Naši hráči se převážně celý první poločas bránili, za zmínku stál jen pokus Došlého z velké dálky, který sice přehodil branaře, ale bohužel i branku a potom pokus Čejky, kterému ale střela nesedla. Doubrava přidala ve 34.min další branku a opět byla smolná. Přetažený centr vracel domácí hráč před branku a od zad golmana Vlka se míč došoural do sítě 2:0. V druhé půli pokračoval náš marný boj o vstřelení aspoň čestného úspěchu, do vyložené šance jsme se ale nedostali a lídr tabulky přidal další dvě branky. Nutno sportovně přiznat, že Doubrava nás přehrála a pokud udrží současný kádr, tak bude hrát o postup i v okresním přeboru.

Sestava: Vlk-Gartner D., Pavlousek, Železný, Fanta-Procházka, Gartner J., Somr, Čejka, Řehoř-Došlý (80. Potršovský)